Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szeretném kikérni a véleményet...

Szeretném kikérni a véleményetek, hogy milyen egyetemet illetve főiskolát válasszak, miután befejeztem a középiskolát!?

Figyelt kérdés
Most 11. -es vagyok. Szeretem a papírmunkákat, de a matek nem igazan megy jól. Inkább a jobb agyféltekém dominál. Most gimnáziumba járok, és azért is jöttem ide, mert nem tudtam mi legyek a jövőben, hogy addig hátha lesznek lehetőségeim. Ti mit ajánlatok?
2016. ápr. 2. 13:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Igazán kevés az információ, amit elmondtál magadról. Nem lesz elég hasznos számodra a válaszom, de ezekből senki nem fog olyat tudni mondani, ami bizonyára érdekel, mivel nem ismerünk. Amit mindig tanácsolni tudunk, hogy olvasgassátok a felvi.hu oldalt, ott a képzésekről vannak leírások, meg személyiségi tesztek.


Annyit tudok tanácsolni, hogy humán képzések felé nézelődj (mondjuk társadalomtudomány, vagy jog) de vannak nem olyan nehéz mérnöki képzések amiket szintén megnézhetnél. Emellett bár nem erősséged a matek, sokan választják a gazdasági képzéseket, menedzsmentet stb-t, mert ezek is elvégezhetőek.

2016. ápr. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, nem tudom mit tudnék még magamról írni, visszahúzódóbb típus vagyok és szorgalmas. Kérdezz inkább bármit, hátha úgy segítenék..
2016. ápr. 3. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!