Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen középsulit egyetemet...

Milyen középsulit egyetemet válasszak?

Figyelt kérdés
8-as , majdnem 9-es tanuló vagyok vagyis , olyan 3-as majdnem 4-es ha úgy vesszük azt hiszem . Matekből közepes , nyelvekből elég gyatra tanuló vagyok . De a magyar az eléggé jól megy azt hiszem 9-es az átlagom (4-es). Milyen középsulit és egyetemet válasszak ? Ami olyan szakot ad , hogy nem is tart olyan sok évig a rá való képzés és jól is lehet keresni vele?Mit válasszak ? Inkább magyarra vagy inkább matekre törekedjek inkább?

2016. júl. 6. 19:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyetemen majd gondolkodj 2-3 év múlva.
2016. júl. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindenképpen olyat, ami szimpatikus. Gondolom a kérdésed arra vonatkozik hogy milyen irányba menj tovább. Gondolkozz el rajta, a humán vagy a reál tárgyak érdekelnek jobban? Mi a hobbid? Melyik tantárgy megy jól és melyik a kedvenced? Egyébként rengeted teszt van az interneten. Ha beütöd googleba hogy Mi leszek ha nagy leszek.... Ki ad egy csomó tesztet, amit ha kitöltesz megtudhatod mi a neked való. Ne válassz olyat, ami nem szimpatikus! Hidd el, ha sokat is fizet, de nem szereted, szart sem ér. Nem akarsz majd munkába menni. Biztos vagyok benne, hogy találsz olyan szakmát amit szeretsz majd csinálni, és jól is fizet.
2016. júl. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!