Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha valakinek nem sikerül az...

Ha valakinek nem sikerül az érettségije, úgy hogy felvegyék oda ahová szeretne menni, akkor ott neki annyi és nem dolgozhatja amit akar? Mik a lehetőségei?

Figyelt kérdés
Csak mert az utolsó pillanatban jöttem rá hogy orvosira mennék pl, ha nem érek el elég pontszámot akkor később se vesznek fel? Nem lehet újra írni? Vagy emelni, ha épp nem emeltet csináltam?

2019. szept. 9. 22:34
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
Következő évben pénzért mehetsz újra!
2019. szept. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Annyiszor értettségizel és felvételiztel egyetemre, ahányszor akarsz.
2019. szept. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
Érettségit lehet javítani akár 5 év múlva is, de ha jövőre újra próbálod és májusig teljes gőzerővel csak tanulsz akkor lehet sokkal jobb eredményed. A felvételit szintén megpróbálhatod de mindenért fizetni kell már.
2019. szept. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem sem vettek fel először 2015-ben. Következő évben újraérettségiztem két tárgyból, persze ez már fizetős. Sokat tanultam, megcsináltam a nyelvvizsgát és felvettek egyetemre.
2019. szept. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
69%
Nagyon jó tanárral ráfeküdni az emelt biológiára emelt kémiára (fizikára)nagy elszántsággal szorgalommal sikerülhet! Nagyon nehéz lesz főleg ha az előképzettséged nem megfelelő ! Sok sikert kitartást !
2019. szept. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!