Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van itt olyan, aki később...

Van itt olyan, aki később jött rá, hogy orvos akar lenni?

Figyelt kérdés

Gimi után, addig teljesen más irányban tanult és soha nem gondolt arra, hogy orvos legyen (vagy hasonló történetek).


Mit szólt a környezet a nagy pálforduláshoz?


(Más is lehet, nem csak az orvosi, aki ilyen nagy váltáson ment keresztül, pl. nyelvszakról kémia szak vagy biomérnekből énektanár stb... remélem érthető, mire gondolok)



2019. máj. 3. 09:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én mérnökiről mentem át. Egyáltalán nem érdekelt, mit gondolnak mások, bár az is igaz, hogy semmiféle megjegyzést se kaptam sose.
2019. máj. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én biomérnökiről tényleg ének tanárira jöttem át. :)

20L

2019. máj. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én egy számviteli diploma után jelentkezek idén jogász szakra :)
2019. máj. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én még 7.-ben jöttem rá, de akkor még zenei (6 éves) konziba jártam, onnan meg pont emiatt elmentem egy sima gimibe, de mivel nem természettudományosba, ezért kis hátránnyal kezdtem és az mégis előny érettségin, ha heti 8 term.tud. tárgyat tanítanak.


Idén érettségiztem, de mivel kémiából nem tudtam még letenni az emeltet, csak bioszból, ezért nem is volt esély, hogy orvosit jelöljek. Ezért most az ÁOT biosz szakot és ELTE-TTK biosz szakot jelöltem meg, hogy 1 évet ott lennék és jövőre megpróbálnám újra mindkét tárgyat emelten, és ha sikerülne, akkor mennék orvosira. Nem tudom hogy ez 100%-ban jó ötlet-e, mert ugye hallani olyat, hogy 2 hét alatt kell 100 oldalt bevágni, de orvosin szerintem van az 500 is XD


Nekem ez a sztorim :)

Szóval most hasonló helyzetben levőket keresek, de nem tudom van-e ilyen :/

2019. júl. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nyelvszakról jelentkeztem jogász szakra. :D
2019. júl. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!