Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Debreceni Tudományegyetem,...

Debreceni Tudományegyetem, Pécsi Tudományegyetem vagy ELTE?

Figyelt kérdés

Szerintetek melyiken jobb a pszichológia szak?

Eltén tényleg nehéz bent maradni?



2019. szept. 11. 16:21
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Ez engem is érdekelne, én is pszichóra készülök:D
2019. szept. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%

Ahhoz, hogy valaki hiteles véleményt alkosson, mindhárom egyetemre kellett volna hogy járjon.

Ha valaki egy dipót 3 egyetemen végez, annak a véleménye mérvadó számodra, kérdező?

2019. szept. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Feldobtam egy százast - az érem harmadik oldala: menj Debrecenbe!:)
2019. szept. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Kedves 2!

Nyilván nem úgy gondoltam,hogy valaki három egyetemről véleményt ir saját tapasztalat alapján. Inkább arra,hogy három ember,értelmelmes érveket ir majd külön külön az egyetemekről. Aki pedig mindháromról ír az külsős szemmel,a barátai tapasztalata alapján irja le az álláspontját mindegyikkel kapcsolatban.


Persze ez egy kicsit bonyolultabb gondolatmenet mint az hogy egyszerre 3 egyetemről saját tapasztalatot irnak majd.


Egyébként pedig még egy olyan ember véleménye is többet számitana,mivel segiteni próbál,nem akadékoskodni,mint egyesek.

2019. szept. 12. 06:56
 5/9 anonim ***** válasza:
77%

Az nem számít, hogy hol laksz, mi van közel?


A vidéki egyetemek családiasabbak, barátságosabbak, ha ez szempont.


Az eltére (meg hasonlóan a károlira és pázmányra) sokkal többen járnak, ott is könnyű emberekkel ismerkedni, ha elmész a különféle rendezvényekre, de nem fogod ismerni az egész évfolyamot.


Szerintem egyáltalán nem nehezebb bennmaradni az eltén, mint bármelyik másik egyetemen.


Talán érdemes lehet utánanézni, hogy annak a szakterületnek, amelyik téged leginkább érdekel, melyik egyetemen oktatnak a nevesebb képviselői.

2019. szept. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező: az engem ne oktasson, aki képtelen önálló véleményt kialakítani, döntést hozni az élete egyik legmeghatározóbb lépéséről, ahhoz egy gagyi fórumon kér tanácsokat...
2019. szept. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Válaszoló: ha olyan gagyi ez a fórum mégis mit keres itt? S miért veszi figyelembe a kérdésem? :)
2019. szept. 14. 22:34
 8/9 anonim válasza:
63%

Sorrendben:

1. PTE

2. ELTE

3. Debrecen

2019. szept. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Pécsen jó az egyetem, sokat kell tanulni, de a tanulmányi osztály, a tanárok egyszerűen szörnyűek. Rettenetes hangulatban teltek az itteni éveim, egyátlalán nem ajánlom
2020. jan. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!