Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Romániában élek. Jelenleg...

Romániában élek. Jelenleg filológia szakos vagyok a gimnáziumban hogyha ezen a szakon fogok végezni utána lehetséges lesz hogy pszichológia egyetem tanuljak tovább?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem mert tudomásom szerint a pszichológiánál sok tantárgy a biológiára épül én pedig a gimnázium utolsó két évében már ezt már nem fogom tanulni. Tehát megpróbálkozhatok így is vele vagy hagynom kéne? Megszerezhetem a szükseges tudást az iskolán kivül is?

Ha valaki volt már hasonló helyzetben vagy csak van valamilyen hasznos tanácsa kérem írja le!



2019. szept. 12. 15:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Símán tanulhatsz pszichológia szakon. A felvételhez nem feltétel a biológia érettségi. Az egyetemen szükséges, biológiai tudást menet közben meg lehet tanulni. Én több év tanulási kihagyás után mentem a pszichológia szakra, úgy, hogy én sem érettségiztem biológiából és meg tudtam tanulni mindent. Anatómia, élettan nehéz tárgyak, szenvedni fogsz vele ugyanúgy mind mindegyik évfolyam társad, de ha szorgalmasan tanulsz sikerülni fog.
2019. szept. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!