Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ilyen órarend mellett hogy...

Ilyen órarend mellett hogy tudnék diákmunkát vállalni?

Figyelt kérdés

A szüleim akarják, hogy dolgozzak és igazából én is szeretnék. Úgy terveztem, hogy fogok és ezt mondtam nekik is, aztán most nem értik, hogy miért nem tudok.

Hétfőn egész nap (8-tól 6.15-ig órám van, egy 1.5 órás szünetem van dél és 2 között). Kedden 8-tól 12-ig vagyok, úgyhogy akkor lenne lehetőségem. Szerdán 17.30-ig vagyok, de van 2x 1.5 órás lyukasom, csütörtökön 1 órám van reggel, de 8. héttől délután is lesz 2, aztán pénteken délután 1-től van csak 1 órám (8. héttől reggel 8-tól és 14-től is lesz).


Bejárós vagyok amúgy (nem kaptam kolit). A legtöbb órám előadás, de azokon is van katalógus, amire nem számítottam.


Van valami rugalmas munkaidejű munka, amire tudnék jarni esténként és hétvégente?



2019. szept. 14. 11:23
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Marad a hétvége.
2019. szept. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Moziba?
2019. szept. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%
Kedd és a hétvége. Vagy este és akkor nem kell hétvégén is menni.
2019. szept. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
95%

Dolgozz hétvégente.

Egyébként ha nem heti minimumos melót vállalsz (ahol mindenképp kell menni 20-25 órát hetente), hanem alkalmi hostesskedést, kisegítést, kasszát, stb, az is jó pénzeket hoz és kötetlen.

2019. szept. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
95%
Lányom könyvelőirodában adatrögzítő, akkor jön-megy, amikor akar, neki is ilyen kaotikus az órarendje. Próbálkozz iskolaszövetkezeteknél, vannak munkák, ahol kötetlen a munkarend.
2019. szept. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!