Gazdaságinformatikusnak megéri tanulni?

Figyelt kérdés
nagyon megtetszett ez a szak de nem tudom hogy megéri -e ezt megjelölnöm első helyen. elsősorban azokhoz szol a kérdésem akik ezt tanulják/tanulták. tényleg le vannak nézve a gazdinfósok a karon belül? (egyébként BGE-n szeretném tanulni)

2019. szept. 17. 15:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne akarj informatikus lenni, ha nég a keresőt sem tudod hasznalni! 1000+1 kérdés volt már a gazdaságinformatikáról. Olvass!!


https://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=Gazdaságinf..

2019. szept. 20. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen, megtaláltam őket viszont én még nem láttam olyan kérdést amit a hallgatók válaszoltak meg. :)
2019. szept. 20. 15:43
 3/3 anonim ***** válasza:

Attól még, mert a válaszolók nem emelik ki egyesével, hogy ők is azon a szakon voltak, az még nem azt jelenti, hogy semmi közük hozzá és csak unalmukban írnak valamit.

Énis megválaszoltam már millió kérdést vele kapcsolatban, és énis gazdinfón voltam. Tessék keresgélni.

2019. nov. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!