Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 2020-ban egyetemi felvetelinel...

2020-ban egyetemi felvetelinel lejjebb viszik a pontokat?

Figyelt kérdés
Mivel nem jar tobbletpont emelt erettsegiert es nyelvvizsgaert sem. 2019-ben erettsegiztem 322pontom volt (ebben benne van az emelt erettsegiert jart +50pont) a tobbletpont ugye levonodik igy csak 272pontom lesz. Igy biztos nem vesznek fel sehova.

2019. szept. 18. 09:35
 1/4 Andizsuzsi ***** válasza:
90%
A központilag meghatározott pontokat lehet, hogy igen, de ez sem biztos. A többit a felvételizők alakítják. Jár többletpont 2020-ban is emelt érettségiért és nyelvvizsgáért is, ha az a kötelezőn felül van. (második nyelvvizsgáért vagy második emeltért) Mivel nagyon sokan lesznek, akiknek "eltűnik" a többletpontjuk, várható a pontszámok csökkenése.
2019. szept. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen azt tudom, hogy masodik utan jar. De orulnek ha bekerulnek igy is. Nem tudom mennyi esely lenne 20ponttal csokkenteni a szakot. Azert remenykedem. Koszonom!
2019. szept. 18. 10:36
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az alap pontszámot biztos,hogy nem fogják 280 alá csökkenteni !! Minden képen próbálj meg javítani a pontszámon kitartást jó tanulást ( még nincs késő elkezdeni a jövő évi érettségire )
2019. szept. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
280 igyis nevetsegesen alacsony
2019. szept. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!