Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Passzív félév alatt az mennyir...

Passzív félév alatt az mennyire gáz, ha bejárok 1-2 előadásra?

Figyelt kérdés

Passzivalnom kellett most át 1. félévem, de van egy pár előadás, ami nagyon érdekelne.

Ha időm engedi, akkor mennyire gáz ha beülök egy pár előadásra?



2019. szept. 23. 10:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Semennyire, én ismerek egy lányt aki passzívon megbeszélte a tanárral hogy gyakorlatra is bejár hogy ne essen ki annyira a dolgokból. Szóval menj nyugodtan be az előadásokra.
2019. szept. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

1:

Komolyan?? Akkor jó.

Pont erre gondoltam, hogy amire tudnék, bemennék, azzal is már előrébb vagyok.

2019. szept. 23. 10:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Fel sem tűnne senkinek.
2019. szept. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azért a csoporttársaknak feltűnne, de nem is az, hanem pl ha van jelenléti ív és nem vagyok rajta ugye?
2019. szept. 23. 10:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Előadáson tényleg nem tűnik fel senkinek, ne aggódj. Ha esetleg találkozol valakivel akit ismersz akkor elmondod neki hogy mi van, egyáltalán nem gáz. Tanárokat meg pláne nem érdekli hogy ki van ott.
2019. szept. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ok, köszi mindenkinek!
2019. szept. 23. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!