Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az állattudományi kar elvégzés...

Az állattudományi kar elvégzése után nagyobb eséllyel vennének fel az állatorvosira?

Figyelt kérdés
2010. júl. 15. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem, a kettő között nincs semmilyen átfedés, sőt előny sem jár. Maximum néhány kreditet számíthatsz be, de az sem valószínű, ráadásul ennek semmi köze nincs a felvételihez.

Nem jutsz előnyösebb helyzetbe, nem lesz több pontod, többletpontot sem kapsz, szóval több pontot kell gyűjts, ha nem vesznek fel.

Ráadásul ha mindenáron állatorvosira akarsz menni, de előtte ezt elvégzed, akkor elveszíted a 12 államilag támogatott félévedet, vagyis járhatsz horribilis áron állatorvosira.

2010. júl. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Állattudományi? Az meg mi? Ilyen nincs is Magyarországon. Külföldön se hiszem. ÁLlatorvostudományi kar van, és azon belül van az állatorvosi képzés. Szerintem Te erre gondolsz.
2010. júl. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kaposvári Egyetem Állattudományi Kar! Ilyen létezik..
2010. júl. 16. 21:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, ne a kart nézd, hanem a szakot, egyébként sajnos semmilyen könnyítés nincs. Ha gondolod írj nekem privátot, esetleg megadhatod az msn címedet, és ha tudok segítek, én orvosira készülök. Te hány éves vagy?
2010. júl. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!