Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Miért baj az, ha itt akarom...

Miért baj az, ha itt akarom hagyni a mérnökinformatika szakot és valami betanított munkát dolgozni helyette?

Figyelt kérdés

Anyámék erőltetik ezt az egyetemesdit, de rohadtul elegem van az egészből. Nem megy a matek, a fizika és egyéb mérnöki tárgyak (digitális technika pl.). Az informatika érdekelt, de mostmár eljutottam oda hogy ha ez az ára, hogy itt szenvedek és nem jutok 1-ről a 2-re, akkor itthagyom a francba és megyek dolgozni. Legalább otthonról is elmenekülhetek, és nem kell a folytonosan az egyetem erőltetését hallgatnom. Voltam diákmunkán gyárba, meg raktárba pakolászni, azt sokkal jobban élveztem mint ezt az egész hulladék egyetemet. Amúgy is úgy érzem, hogy nem vagyok alkalmas, hogy mernök legyek, de már nem is akarok és nem is érdekel az egész. Max ha minden kötél szakad külföldre lehet menekülni, ahol még a szakképzettséget nem igénylő munkákkal is el lehet éldegélni, és nem kell egyetemet végezni ahhoz, hogy ne haljak éhen vagy legyek hajléktalan (ellentétben Magyarországgal..pff).


Miért olyan nehéz ezt megérteni a szüleimnek??


2019. okt. 8. 12:00
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Ha ennyire nem megy, akkor előbb utóbb úgyis kirúgnak. Amúgy nekem nem baj.
2019. okt. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
30%
Szalagmunkásként elég sivár életre vannak csak kilátások, főleg hogy jön a sok vendégmunkás. Jó mesterember tud szépen keresni, de keményen meg is dolgozik a pénzéért.
2019. okt. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor lehet, hogy az öngyilkosság a legjobb megoldás. Az megoldana minden problémát. Amúgy se én akartam megszületni, ha választhattam volna inkább a semmi mint az élet.
2019. okt. 8. 12:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Legyél pl. kamionsofőr, kicsit 1 millió alatt van a kamionos jogsi, de havonta kereshetsz 700-800 ezret, később vállalkozóként jobban is. Youtube-on a legnépszerűbb hazai kamionos vlogger ajánlotta ezt nyári zsebpénz szerzésként egyetemistáknak is.
2019. okt. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha nem megy az egyetem, akkor menj valami okj-s oktatásra.
2019. okt. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!