Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az óbudai egyetem mérnökinform...

Az óbudai egyetem mérnökinformatika, és egyéb informatikai szakokon nem jelent nagy hátrányt, ha pont olyan programozási nyelvet, amit az egyetemen tanulni fogok még nem tanultam?

Figyelt kérdés
Eddig csak phytont tanultam,de úgy tudom egyetemen nem ilyen nyelvet tanulnak?

2019. máj. 17. 01:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Mindent a nulláról fogtok kezdeni, szóval feltételezem nem lesz probléma. Főleg úgy, hogy hogy más nyelven már tanultál.

Sokan kezdik úgy az egyetemet, hogy a Hello World-ön kívül nem nagyon próbálkoztak mással, vagy még azzal sem.

2019. máj. 17. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia! Egyáltalán nem.Lesz olyan csoporttársad aki egyáltalán nem is tanult programozni, szóval hozzá képest, még előnybe is leszel. Amúgy főként C#-ot illetve Java-t tanítanak.
2019. máj. 17. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos mostanában pont Pythont tanítanak az egyetemeken is kezdő nyelvnek. De a nyelv lesz a legkisebb gondod. Én most Pascalt tanulok (egy német egyetemen), és fogom a fejem, hogy miért kell — de kb. nulla erőfeszítéssel helyezkedtem bele a nyelv szintaxisába, ugyanis nem ez a lényeg. Egy info szakon mindenképpen tanulnod kell C-t és Javát, de ezeket a kezdő szinttől tanitják.
2019. máj. 17. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Abszolút nem. Én úgy kezdtem BME mérnökinfón hogy soha(!) nem programoztam előtte, de még ez sem volt hátrány.
2019. máj. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!