Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Topográfia! Mennyire jó vagy...

Topográfia! Mennyire jó vagy rossz eredmény ez?

Figyelt kérdés
Hétfőn érettségi földrajzból, gyakorlom a topográfiát, de 25 pontból 17-18 pontokat érek el. Ez a része a nehéz, mert a másik részéhez ott az atlasz, meg némi logikával ki rá lehet jönni a megoldásra. De ez a topo...
2019. okt. 11. 21:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Van egy lista az oktatási hivatal altal kiadott ami tartalmaz minden földrajzi nevet amit kérdezhetnek középfokon. En anno ugy csinaltam hogy azt tanultam (2 eve) így egy pontot vesztettem. Szóval az eléggé rendben van. Amúgy ez 70% körüli eredmény ami azt jelenti ha 5 akarsz akkor a masodik resznek jobban kell sikerülnie, de ha nem akkor tökéletes főleg ha azt mondod hogy a masodik resz jol megy.
2019. okt. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nagyon jó. Az én volt 16 pontosamnál jobb.
2019. okt. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!