Van esély erre?

Figyelt kérdés
Nagyon utáltam a nappali gimimet, épphogy kibírtam ott egy évet, és kénytelen voltam estibe átmenni, mert máshol nem volt hely. Most is itt vagyok, de felmerült bennem, hogy itt a közeli gimibe átvennének egy nappali tagozatra? Ugyanazokat tanuljuk mint abban a nappali gimiben, szóval különbözetit nem kéne tegyek.

2019. okt. 12. 20:08
 1/5 A kérdező kommentje:
Szerintem jó tanuló vagyok, mindenből 4-5-ös vagyok, és még elfelejtettem, hogy 16 éves vagyok.
2019. okt. 12. 20:10
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes megpróbàlni.
2019. okt. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De törvényileg semmi sem akadályozza? Szóval elméletben lehetséges estiről nappalira átmenni 16-17 évesen?
2019. okt. 12. 21:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen átlehet akkor lesznek problemak ha pl valamilyen tárgyat nem tanulsz amit ők ott igen ezert különbözeti vizsgákat kell majd tenned.
2019. okt. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Amit nem tanulok az a német, ők azt tanulják, én csak az angolt. Németből különtanárhoz járok minden héten, azzal nem lesz gond.
2019. okt. 12. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!