Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kodolányi János Egyetem...

Kodolányi János Egyetem tényleg rossz? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Kb sehol nem talaltam rola pozitiv velemenyeket, mindenhol csak leszoljak
2019. okt. 16. 16:20
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Diplomagyár.
2020. jan. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 spacewitch válasza:
100%
Ne foglalkozz vele, ha szeretnél, jelentkezz oda nyugodtan. Nem értem itthon miért húzzák rá minden egyetemre, hogy diplomagyár. Ha például később multihoz mész, őket elvégre is csak a papír fogja érdekelni. Barátnőm például a Corvinus rendszertelenségétől volt kiakadva, szóval...
2020. febr. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem keresztbe kasul megszophattak ott, pár tárgyam hiányzott volna az abszolutóriumhoz és most nyögik be, hogy ja, hát maga alkalmatlan erre a szakra. Pénz lehúzás az egész...
2021. jún. 20. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ott végeztem. Egy orbitális kamuintézmény. Ha papírra van szükséged, arra pont jó, de az hogy minőségbeli oktatás arról szó sincs. Mondjuk ez a legtöbb ilyen bölcsész szakra igaz. Nem mondom, hogy mondjuk más szakok esetében tényleg teljesen haszontalan lenne ez az intézmény, mert mondjuk nem tudom milyen a gazdálkodásmenedzsment meg mi egyéb gazdasági szak, de az tuti, hogy a Kodolányi Egyetem egy fos. Tényleg ahol csak tudják szopatják az embereket és minden apró dologért le akarnak húzni. For-profit egyetem. Kerüld, mint a pestist!
2021. jún. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
66%
4: Meg aki teheti, a húzóneveken kívül a magyar bölcsész szakokat kerülje az ember, nagy ívből! És húzónévre(ELTE,Debrecen, stb.) is csak akkor menjen az ember, ha nagyon nincs más alternatíva. Szerintem.
2021. jún. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

a 4esnek igaza van:

Kodón végeztem andragógia szakon, nekem csak papír kellett.


az összes szakra nem mondanám, h xar, mert a gazdasági szakok erősek, de úgy en bloc a Kodó létezésének nincs sok értelme.

A tájékoztatás borzalmas, a tanárok nemtörődöm és beképzelt hozzáállása rohadtul felbosszantott:

-a konzulensem rábólintott a (iskola által ajánlott) választott szakd. témára, mert 2esre értékelte, mondván, h rossz a témáválasztás

-a specializációs tanárral összevesztem, mert képtelen volt értelmezni, amit akartam, és még neki állt feljebb

-a gazd. tanszék irodájában a vénasszony folyton a diákokat/betelefonálókat szidta

-az egyik férfi tanár előreengedte a lányokat, majd mikor én is elindultam (mivel ő nem), úgy beszólt, h ha utcán lettünk volna, lehet pofán vágom

-minden baromságért fizetni kell külön

-az oktatók sosem tudták, h az adott pótkurzus hozzájuk tartozik, úgy kellett ímélezgetni velük, aztán noszogatni őket, h ugyan találják már ki, hogyan teljesíthetem a tárgyat


De úgy összességében semmi olyat nem tanultam, amivel bármit is lehetett volna kezdeni. akik elvégezték rajtam kívül a spec-et, és ezen a pályán akarta dolgozni, kénytelen voltak tovább tanulni más intézményben.

2022. ápr. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!