Szeretnék belehallgatni egyetemi előadásba külsősként, mit kell tennem hozzá?

Figyelt kérdés
Úgy tudom az egyetemi előadások szabadon látogathatók minden magyar állampolgárnak, de be kell ezt előre jelenteni? Illetve nem tudom az előadások pontos idejét, helyét sem, ezt honnan lehet megtudni? Elsősorban a SZIE mikrobiológiai előadásai érdekelnek.

2019. okt. 19. 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az előadások teljesen nyilvánosak, nem kell előre semmit bejelenteni senkinek. A legrosszabb, ami történhet, hogy nem lesz, ahová leülhetsz.
2019. okt. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%

Megkeresed, hogy mikor és hol lesz az előadás. Egyetem oldalán nézelődj, keress facebookon hallgatókat, vagy akár személyesen menj el a campusra és kérdezz meg pár embert. Magának az egyetemi karnak vagy tanárnak is írhatsz emailt, jó eséllyel nem fognak elküldeni a fszba azért, mert érdeklődsz.

Aztán elmész és beülsz.

2019. okt. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
19%
@2 Miért kéne írni az előadónak? Ezt abszolút nem értem... Az előadó egyáltalán nem tartja számon, hogy kik járnak be általában.
2019. okt. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
51%
hogy megetudja, hogy mikor és hol tart órát
2019. okt. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!