Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 27 évesen van értelme elkezden...

27 évesen van értelme elkezdeni zenesuliba járni?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék zenélni, de szüleim soha nem gondoltak rá, hogy beírassanak amikor még gyerek voltam. Nemrég jöttem rá, hogy milyen jó zenei hallásom van. Zongoratanár is mondta, hogy van hozzá tehetségem. Épp csak nem tudom, hogy kezdjem el ennyi idősen. A zongora és a hegedű érdekelne.
2019. okt. 19. 22:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindkettőt sokat kell gyakorolni, és jó, ha hangszigetelt szobában teszed, hogy a szomszédok ne hallják.

A hegedű egy elég bonyolult hangszer, de nem kell gyereknek lenni, hogy megtanulja valaki.

2019. okt. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ha valakinek jó hallása van, az mennyiben előny a hegedűhöz? Néztem egy olyan programmal, ami random hangokat dobál fel és ilyen 100-ból 90 fölötti arányban tudom, hogy melyik hangot hallom éppen.
2019. okt. 20. 11:00
 3/3 anonim ***** válasza:

Van értelme elkezdeni zenesuliba járni...de ehhez az is hozzátartozik, hogy valakinek keresnie kell pénzt.

Ha szüleid támogatnak(és nemcsak mondják), akkor hajrá, de lehet, akkor is jobb, ha diákmunkát is vállalsz.

Ha neked kell előteremteni betevőre a pénzt akkor gondold meg, suli mellett hogyan tudnál dolgozni.

Hajrá viszont. :)

Én is szerettem volna zongorázni annó, de ahhoz pénz és sok sok gyakorlás kellett volna.

2019. okt. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!