Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi kell ahhoz hogy gépészmérnö...

Mi kell ahhoz hogy gépészmérnök legyek?

Figyelt kérdés
Bátyám mondta nekem hogy valami mérnöki érzés is kell hozzá.Ez valaki kifejtené nekem hogy ez mit is jelent meg arra lennék kíváncsi hogy manapság mindenkiből lehet mérnök?

2019. okt. 23. 11:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen nem mondenkiből lehet márnök. Komoly matek- és fizikatudás kell hozzá, legalábbis a gépészmérnök végzettség megszerzéséhez. A kertészmérnök mondjuk más kategória.
2019. okt. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Kicsi kell.

Az igazsag meg az, hogy kisebb egyetemeken siman lehet az emberbol gepeszmernok, maximum tobb feleves csuszasokkal, de lehet. Aki ugy erzi, hogy kiverezne az mar az elejen abbahagyja, akiben van egy kis spiritusz az valamennyire kuzdeni kezd, aztan hozzateszem, hogy a sok anyag, csalas aran de el tudja vegezni. Pl a bachelor diplomamam igy lett meg(csalas, puskazas aran), a masterset meg annyira nem vettek komolyan mintha ingyen dobtak volna hozzam csuszas nelkul 4 felev utan.

Termeszetesen ha a BME-re keszulsz ott kevesbe talalkozol olyannal, mint amit fentebb irtam, de ott is elofordul!

2019. okt. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat.😀
2019. okt. 23. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!