Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nekem a matektanárom állandóan...

Nekem a matektanárom állandóan szivat. Midnig direkt olyan kérdést ad amire tudja h nemtom a választ. Meg direkt beszólogat, és kiharcolja mindig a rosszabb jegyet:@ Azt akarom h szenvedjen, hogyan érhetem ezt el?

Figyelt kérdés
2010. júl. 17. 01:27
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Tanuld meg az anyagot, h ne tudjon olyat kérdezni! Nagyot fog nézni...:D
2010. júl. 17. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél egy voodoo-babát.


Amúgy kezdj el különtanároz járni, én annyira megszerettem a matekot, hogy a végén a különtanárom azt akarta, hogy emelt szinten érettségizzek.

De én is amiatt kezdtem el járni, hogy megmutassam a sulis tanáromnak, hogy tudom a matekot. Most meg arra feszít, hogy én írtam a legjobb érettségit az egész suliban, és milyen jól felkészített. Idióta... :D

2010. júl. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is így tudsz vele a legjobban kib@szni. Járj külön tanárhoz és készülj fel az órákra. Biztos be fog égni mikor látja hogy tudod a választ. :P És ez nem csak azért jó hogy bosszantsd a tanárodat, de még te is jól jársz vele. ;)
2010. júl. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

jaja..egész júliusban tanulok már befejeztem az első félévi matek könyvemet:P úgy befogom szopatni:D

és köszönöm a válaszokat!:)

2010. júl. 25. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!