Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Magántanulók! Jobb vagy...

Magántanulók! Jobb vagy rosszabb a magántanulás?

Figyelt kérdés
Jegyek és tudás szempontjából kérdezem
2009. szept. 12. 13:13
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
91%
szociálisan kimaradsz mindenböl ha az leszel...
2009. szept. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Az nem gáz, nem mintha most nem maradnék ki belőle
2009. szept. 12. 13:57
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ha megvan hozzá az eszed, akkor nem rossz. az iskolában sokszor sokkal lassabban haladnak, mint, ha valaki magától megtanulná. bár én nem tudom elképzelni, hogy magamtól megtanuljam a matekot, pedig szeretem, de nem olyan, amit csak könyvből olyan egyszerűen meg lehet érteni, mint pl a törit.
2009. szept. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Én közben magántanárokhoz is járnék. És valóban, pont azért akarok otthon tanulni, mert a suli inkább hátráltat :(
2009. szept. 12. 14:19
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
énis magántanuló akarok lenni mert egyszerűen a suli hátráltat.annyira lassan haladunk hogy nem igaz.szerintem jobb a magántanulás a hátulütője viszont az hogy 1 idő után unalmas lesz hogy nem lehetsz suliban az osztálytársaiddal és így esetleg az is lehet hogy később megfogod utálni a tömeget,az embereket és nem akarsz majd emberek közé menni sem mert nem voltál iskolában az osztályodban.
2009. szept. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

"nem lehetsz suliban az osztálytársaiddal"- utálom az osztálytársaimat


"később megfogod utálni a tömeget,az embereket és nem akarsz majd emberek közé menni"- ezen már túl vagyok :)

2009. szept. 16. 17:27
 7/22 anonim ***** válasza:
83%
Miért érzed magad szociálisan ennyire zárkózottnak? Én is hasonló cipőben jártam, ezért kérdem. Jelenleg egyetemista vagyok.
2009. szept. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Mert eléggé szar suliba járok. Nem túlzok, hogy általánosban sokkal többet tudtam, mint most, 11.-ben. Az osztálytársaim meg mind drogos hülyék, mondjuk már nem b@sztatnak, viszont nincs egy barátom sem. Suliváltás pedig nem opció, mivel nyelvi előkészítős osztályba járok, ezért másik suliban jövőre is 11.-be járnék. 6 éves korom óta, nekem ez a 4. sulim, de mindenhol egyre nehezebben ment a beilleszkedés. Ráadásul mi a garancia arra, hogy ott jobb lesz a oktatás? Úgyhogy inkább lefosom ezt az világszégyene magyar oktatás, és egyedül csinálom.
2009. szept. 19. 10:47
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én magántanuló voltam (tavasszal érettségiztem) - bár nem én inkább azért, hogy én oszthassam be az időmet és ne más - és elmondhatom, hogy sokkal, de sokkal jobb. :)
2009. szept. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
95%
Nem hiszem el, hogy ne lennének normális emberek, kizárólag drogos senkiházaiak a sulidban. kicsit vissza kéne venned ebből a mindent és mindekit utálok világszemléletből és a gyűlölködésbe ölt energiádat arra fordítani, hogy felkutasd a normálisakat. mindig, mindenhol fogsz bunkó, élhetetlen emberekkel találkozni, de úgy nem lehet élni, hogy magadba zárkózol és lebontod a szociális hálódat. az ilyen alakokat magasról le kell szarni és olyanokkal kell barátkozni, akik hozzád illenek. hidd el, ha nem is sokan, de még vannak értelmes emberek.
2009. szept. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!