Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érdemes/lehetséges gazdasági...

Érdemes/lehetséges gazdasági szakon továbbtanulni informatika tudás nélkül?

Figyelt kérdés
Közép szintű info érettségit szerintem nagyobb erőfeszítés nélkül is leteszem de az emelt mindenképp ki van zárva. A programozás nem is megy, és nem is érdekel. Matekból viszont elég jónak tartom magam, szóval inkább arra építenék. Az érdekelne, hogy valamiféle gazdasági vagy matematikai diplomával mennyire tudok elhelyezkedni hogyha nem tervezek programozással foglalkozni.

2019. okt. 26. 19:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Miből teszel emeltet? Matekból?
2019. okt. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

#1 vagyok

Csak azért kérdezem, mert ha abból teszel emeltet, mondjuk egy alkalmazott közgázra elmész és onnan pedig egy gazdaság és pénzügyi matematikai elemzésre az szép kombó. Gazdmenből és kermarkból dunát lehet rekeszteni, a pénzügy számvitel is jön fel, szóval ha jó lennék matekból és a gazdaság érdekelne, én tuti AK-ra mennék. Szerintem érdemes tanulni, de biztos szükséged lesz egy bizonyos informatikai tudásra. Leginkább excel-re a későbbiekben. Remélem segítettem!

2019. okt. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagy valószínűséggel lesz matekból emelt, most érdeklődöm magántanár után, hogy legyen segítség. Ez így jól hangzik amúgy, átgondolom. Köszi a segítséget
2019. okt. 26. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!