Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Két év alatt lehetséges...

Két év alatt lehetséges letenni egy emelt informatika érettségit?

Figyelt kérdés
Informatika órán csak középszintű feladatokat oldottunk meg gyakorlásképp, viszont nem közepeztem belőle. Szóval nem is a 0-ról indulnék, de nem tudom, hogy 2 év alatt fel tudnám-e hozni a tudásomat egy emelt érettségi szintjére sok gyakorlással. Esetleg aki emeltezett belőle tudna adni pár jó tanácsot?

2019. jún. 11. 10:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy digitális analfabéta, akár 2 hónap alatt.
2019. jún. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
2 év alatt simán. Én 0 felkészüléssel 87%-ot írtam. Persze volt előtte egy 94%-os közepem, meg tanultam magamtól, ettől függetlenül programozni. Egyedül a grafikai program volt idegen, de ha nem vagy hülye, simán feltalálod magad.
2019. jún. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Otthon gyakorolj sokat szabadidoben + jarj el kulon tanárhoz, én két ezret fizettem egy oraert, ő tudta hogy mik azok a dolgok amikre különösen fel kell készülni egy érettségin. Szerintem ennyit megérne neked is!
2019. jún. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A basic ECDL-es tudás az 1 max 2 hónap alatt megtanulható.Egyedül a programozás okozhat kisebb fennakadásokat kezdetben. De ha ráfekszel akkor simán hozható. Keress egy programozási nyelvet amit használhatsz az érettségin és a tanárod is azt mondja hogy az jó (C#, C++, C amit tudok javasolni. Nem a legkönnyebbek, a C főleg nem, de szépen beleveri az ember fejébe az alapvető progos dolgokat) aztán nézelődj az interneten. Millió +1 progos tutorial, mini course, teljes course, stb. van, csupán angolul kell tudni hozzá!

Szóbelire meg ha képben vagy az infóval több mint felhasználói szinten akkor semmi problémád nem lesz. Persze készülni attól még kell rá, de nem vészes.


Hajrá! Ha kellene segítség progból mert a tanárod nem sokat tud már (elképzelhető az ilyen is) akkor írj nyugodtan és segítek amiben tudok!

2019. jún. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2019. jún. 11. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!