Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kinek van személyes tapasztala...

Kinek van személyes tapasztalata borbély és fodrász képzés terén?

Figyelt kérdés

Elsősorban a borbélykodás érdekelne, de eltudom képzelni, hogy egy fodrászképzéssel jobban járnék, ha az oktatás minősége magasabb.


Nektek vagy ismerőseiteknek milyen konkrét OKJ vagy egyéb képzésről vannak jó vagy inkább negatív tapasztalatai?


Tisztában vagyok vele, hogy nemcsak az oktatás számít, hanem az én eltökéltégem is, de sokat segítene, ha tudnátok ajánlani megfelelő helyet, ahol a szükséges ismereteket ellehet sajátítani!



2019. okt. 30. 11:43
 1/1 anonim válasza:

Csao.


Engem is érdekel a borbélykodás. Egy tök menő szakma, nagyon vagány dolog. Én úgy gondolom, hogy egy OKJ-s tanfolyamon is meg tudod szerezni azt az alaptudást ami egy ilyen szakmához kell. Szerintem ami fontos, hogy milyen gyakorlati helyet találsz. Merre laksz?

2019. nov. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!