ELTE, BME, BGE Szemelyes tapasztalatok alapján, milyen tipusu emberek jarnak a fent megjelolt egyetemekre?

Figyelt kérdés
(Bulis,beképzelt,barákozós,kocka (csak ugy átlagban)) Interneten semmi használhatot nem talaltam. Mindenhol gazdasag es menedzsmentet jeloltem meg elsonek

2019. júl. 10. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Ezt így nem lehet általánosítani. Mindenhol van mindenféle. Egyedül a BCE-re jellemző a beképzeltek szokatlanul magas aránya, de azt pont nem kérdezted. Nekem a BGE hallgatóközönségével kellemes tapasztalataim voltak, normális emberek jártak oda és sok csinos lány.
2019. júl. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az ELTEnél például meg nagyon nem mindegy milyen karról beszelunk :D a pszichológusok jo fejek, de kicsit introvertaltak, az IKsok szinten, csak ok inkabb magukkal baratkoznak főleg, BTKsok meg TTKsok hasonlítanak, bulizósok, elvontak, siman nyitnak masok fele de elvannak egymagukban is, tanítókkal vagy tanárokkal nagyon nem találkoztam de akikkel igen ok olyan.. Tanárosak, a jogászok meg a legjobb fejek a vilagon ;) egót félretéve, sokan mondjak külsősök hogy bekepzeltek, nem lehet veluk ismerkedni, de ha kitartó vagy es jobban odafigyelész egész hamar befogadnak, akkor meg segítőkészek, bulisak, lazák.
2019. júl. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Estádio de Felchút ***** válasza:
30%

"Egyedül a BCE-re jellemző a beképzeltek szokatlanul magas aránya"


Negatív.

A BCE-t mi annak idején szombati bevásárlás közben végeztük el, vagy mielőtt inni mentünk a Bálnába. Csók a túloldalról.

2019. júl. 11. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Melyiket jelolted vegul elso helyre Kerdezo?
2019. júl. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szia,az ELTE-t. Szerencsere fel is vettek. Gazdasag es menedzsmentre,ez volt az elso
2019. júl. 31. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!