Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Budapesti Műszaki és Gazdaságt...

Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Építészmérnöki Kar vagy Szent István Egyetem Ybl Miklós Építéstudományi Kar? Melyik jobb? Es miért?

Figyelt kérdés

Nem vagyok Budapesti és nem sokat tudok a fővárosi építészmérnöki egyetemekről.


Tudomásom szerint ez a két opció van:

Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Építészmérnöki Kar és a Szent István Egyetem Ybl Miklós Építéstudományi Kar


Kérlek megosztanátok velem a véleményetek erről a két építészmérnöki karról?


Minden információ jól jön! :)

Előre is köszönöm nektek :)



2019. okt. 31. 03:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyikkel sem lőhetsz félre ha ehhez a szakhoz ragaszkodsz. Maga a szakválasztás azonban kevésbé jó.
2019. nov. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
De miért rossz a szakválasztás?? Az amúgy is olyan jó dolog ha valaki azt csinálja, amit imád. Nem hiszem, hogy olyan keveset lehet vele keresni. Pl 350 alatt(?)
2020. jan. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Felvi.hu, a választott szak szakleírásában a végzés utáni kilátások fül, statisztika szerinti fizetés. Hasonlítsd össze az építészmérnöki fizetést egy gépész, villamos, mechatrós vagy IT-s mérnökèvel. Van hivatalos statisztika.
2020. jan. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!