Érdemes gimibe mennem?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nos az lenne a kérdésem, hogy van e értelme gimibe menni. Nem igazán tudom eldönteni, van pát elég nagy érvem mellette és ellene is. Például, annyira nem szeretek tanulni, bár nem vagyok rossz tanuló, és ami érdekel, vagy megértek az tényleg megy. Szakközépbe is járnék, de megint nem akarok csak fiús osztályba járni, és most még nem tudom milyen szak kéne. Bár nem tudom ez hozzá e tartozik, de szeretnék a jövőben jól keresni. Előre is köszi a válaszokat :)
2019. nov. 3. 09:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Ennél több mindent kéne leírnod, hogy tudjunk segíteni. Mi érdekel? Szeretnél-e diplomát vagy elég egy szakma? Mindkettővel vannak jól kereső lehetőségek. Amúgy egy gimis tanagyag nem olya gáz, hogy ne lehessen megtanulni. Vannak kifejezetten lányos szakközepek is.
2019. nov. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem muszáj teljesen pontosan tudnod mit is akarsz,de legalább behatárolni hasznos lehet.Gondolok itt arra,hogyha reál tárgyakból(matek,fizika,kémia stb.)vagy jó,akkor később gondolkodhatsz műszaki/mérnök területen(persze ez nem annyira lányos,de végülis miért ne)akkor gimit ajánlok,viszont ha te inkább humán beállítottságú vagy(töri,vagy gazdasági tárgyak)akkor valamilyen közgáz szakközepet ajánlanék,mert gimiből nem valami egyszerű boldogulni a felső oktatásban ilyen területen,de persze még számtalam terület van ahol jól lehet keresni.Tanulni meg mindenhol kell és szükséges,persze ha tehetséges vagy az az életben úgyis megfog mutatkozni,de attól még igyekezz minél többet fektetni magadba,mert a sikeres emberek soha nem állnak meg a tanulással:)
2019. nov. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jah, kimaradt, fiú vagyok :). Amúgy mindent csípek, de a kémiát nem. Pedig az is érdekel, lehet a tanár miatt van. Na mindegy köszi a válaszokat.
2019. nov. 3. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!