Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogy felvegyenek a Sote-ra,...

Anonymus005 kérdése:

Hogy felvegyenek a Sote-ra, melyik gimibe erdemes mennem?

Figyelt kérdés

A Berzsenyi ami eselyes nalam,es a szinyei, teleki blanka

Biosz kemia tagozat egyertelmuen

Es altalanos orvosirol van szo



2019. okt. 23. 18:35
 1/5 anonim ***** válasza:
37%

Berzsenyit ajánlom, mert az a legerősebb. Utána a Szinyei majd a Teleki a sorrend.


Ajánlom az Eötvös biológia/természettudományi tagozatot illetve az Apáczai hasonló tagozatát.

2019. okt. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én Berzsenyis vagyok és teljesen egyetértek az előttem lévővel!
2019. okt. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szió!


Mindhárom iskolába felvételiztem én is anno, ugyanúgy biosz-kémia tagozatra. Nálam kezdettől fogva favorit volt a Berzsenyi, sem a Szinyei sem a Teleki nem változtatott ezen, nem csak azért, mert jóval gyengébb iskolák.

Az, hogy gyengébbek, nem kicsit mutatkozott meg. Mindkét helyen maxos szóbeli pontszámot kaptam, míg a berzsenyiben 39-et és nem témafüggő volt a dolog. Telekiben a vérről kérdeztek, és akkor mi még bioszból nem vettük ezt, csak hatodikban, egészségtan keretein belül. Onnan szedtem elő minden kis információt, és többet is tudtam, mint amit kértek.

Ezzel persze nem leszólni szeretném az iskolát, de tény és való, hogy a felsoroltak közül a Berzsenyiből lenne a legkönnyebb sotera bejutni.

2019. okt. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

És a Teleki vagy a Szinyei az erosebb? Mert nem tudom hogy a Berzsenyi utan melyiket irjam fel kozvetlen!

Meg a Leovey t is felirom, de otletem nincs hova, pedig mindjart december

2019. okt. 28. 09:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Én azt mondanám, talán egy hajszállal erősebb a Teleki, de nagyon egy szinten van a kettő. Ezt a már alacsonynak nevezhető szintet sem üti meg a Leövey, így én azt írnám utolsónak.
2019. okt. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!