Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha elvegzek egyetemen keresked...

Ha elvegzek egyetemen kereskedelem es marketinget azzal az EU-n kivul is elhelyezkedhetek?

Figyelt kérdés

Azt hallottam amerikaba vannak nagy cegeknel olyan uzletkotok akik szinte csak utazgatnak, bejarjak a vilagot es a repulo jegyet is alljak nekik stb. Ez igaz lehet? Menynit keres itt egy uzletkoto? Ezzel a szakkal elhelyezkedhetnek az usa-ban?

(Usa-ban fogok elni ugyanis amerikai szuletesu vagyok, de magyarorszagon nottem fel, itt akarok egyetemet vegezni, viszont nem tudom ott mit fogadnak el...) oszinten fogalmam sincs mit szeretnek, de ez az uzletkoto jelenleg erdekel



2018. szept. 26. 22:31
 1/2 anonim ***** válasza:

azt sem tudod mit jelent az, hogy üzletkötő. Egy kicsit bonyolultabb ennél a világ.


Mégis milyen cégnél vagy intézménynél nem fizetik az utazási költségeket, ha a munka része? :D


Amúgy pedig hajrá, viszonylag versenyképes szak, a papír kompatibilitása a versenyszférában amúgy sem számít annyit, inkább az hogy mit tudsz ténylegesen.

2018. szept. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ahogyan az első írja, nem a papírral helyezkedhetsz el, hanem a tudásoddal. Elvégzel egy kereskedelem és marketing szakot, szerzel valahol gyakorlatot, beírod a resumédbe hogy studies: BSc in marketing, és máris mehetsz üzletet kötni. De a gyakorlat és tudás a lényeg.
2018. szept. 27. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!