Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » SZTE TTIK Gazdaságinformatikus...

SZTE TTIK Gazdaságinformatikus (alap) Mi a véleményetek róla és az ehhez kapcsolódó munkákról?

Figyelt kérdés
Erre a szakra csak pasik szoktak jelentkezni vagy lányok is? Nehéz bekerülni és végigcsinálni? Milyen szakmában lehet elhelyezkedni utána és az hogy fizet?
2010. júl. 18. 11:19
 1/3 anonim ***** válasza:
12%

Gazdaságinformatikus? Jajj, úgy leestem a székről, olyan jót röhögtem! XD


Haverom mondta, hogy oda bekerülni nehéz, de fullegyszerű végigcsinálni. Heti 3 napba összesűrítette az óráit végig. Ha bejársz órára, arcról is kettest adnak. Végigbulizta minden idejét.


Cserébe nem tudott diplomájával elhelyezkedni, mint mindenki más aki itt végzett. Most eladó valamelyik háztartásgép boltban...


NA látod, miért veti meg mindenki ezt a szakot :P

2010. júl. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ez első miről beszélt, se én SZTE-TTIK-ra járok, és a gazdinfo-t sokan szidják, csak hogy tudd, egyetlen egy!!! ember vette föl a szakdolgozat nevű kurzust most januárban, egy ember jutott el odáig...
2010. júl. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én sem értem, hogy az első miről beszélt, egyáltalán nem igaz, amit írt. Könnyű bekerülni, bennmaradni nehéz. Nem sokan végzik el az informatikus szakot, de azok könnyedén találnak állást.
2011. jan. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!