Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen végzettség szükséges...

Milyen végzettség szükséges egy magánvállalkozáshoz?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok nemsokára érettségizek. Arra gondoltam érettségi után belevágok egy magánvállalkozásba az álmom, hogy parfümériát nyissak vagy parfümöket és kozmetikai termékek, és nem olyanokat amikre az van írva, hogy "made in china" hanem olyan márkákat, mint Chanel, Gucci. Tudom ez egyből nem megy, de milyen lépéseket kellene tennem, hogy ez megvalósuljon. Kell egyáltalán végzettség vagy elég a pénz?

2019. nov. 14. 12:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kell, de nem ártana némi üzleti tapasztalat. Meg nem tudom mi a célod? Parfümériát akarsz nyitni?
2019. nov. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen.
2019. nov. 14. 12:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Kell ügyfélkapu. Be kell jelenteni a székhelyét, mivel szeretnél foglalkozni. Nyilván bérelni kell egy helyiséget. Adózási kérdésekben intézkedni. Kell számlatömb vagy pénztárgép, ami be van kötve a NAV-hoz. Kamarai tagság.
2019. nov. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!