Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen végzettség szükséges...

Milyen végzettség szükséges az irodai munkához?

Figyelt kérdés

Milyen feltételei vannak? Hogyan juthatnék be egy cégbe, ahol papírmunkával foglalkozhatnék?

Miféle OKJ-t végezzék el, vagy ehhez egyetem szükséges?

Bocsánat, ha hülyeségeket kérdezek, de nem egészen értek ehhez még.

Gimnazista vagyok, de már szeretném a jövőmet tervezni.



2019. máj. 18. 18:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Érettségi.
2019. máj. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem van logisztikai és száll. ügyi szakmám, rendes 2 éves nappali, ez érettségihez kötött.

Kisebb cégekhez elég érettségi, viszont egy ilyen papir inkább előny mert legalább láttál már életedben CMR levelet pl.

Bank meg hasonló, oda inkább pénzügyi, de oda is elég az érettségi. Viszont ha ilyen melót akarsz, angol v német nyelvtudás (B2) a belépő, ha azt akarod hogy keress is és ne 140eFt- nettot kapj. Pestig elég az angol v német, de nyugatabbra angol+német az elvárt már

2019. máj. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!