Ápolóból mentőtiszt?

Figyelt kérdés
Gyakorló ápolónak tanulok szakgimnáziumba(4+1éves), annyi volna a kérdésem hogyha elvégzem ezt a szakot, utána ha OKJ-s(2éves) mentőtiszti szakra akarok tovább menni akkor oda mehetek sima ápolóival is?

2019. nov. 17. 12:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

ezt honnan szedted, hogy van okj-s mentőtiszt?

egyetemi képzés, 4 évig tart, felsőoktatásba kell jelentkezni hozzá.

2019. nov. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

lehetsz ápolóból mentőtiszt. meg szakácsból is, meg könyvelőből is.

amennyiben jelentkezel felsőoktatásba és megszerzed belőle a diplomát.

okj-s ápoló végzettség max valamennyi előnyt ad, de attól ugyanúgy felvételizni kell érettségi után

2019. nov. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ápolóval többre mész. Mentőtiszti diploma éhenhalni elég (már ha azon kevesek közé tartozol, akik meg is tudják szerezni).
2019. nov. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
miért, mennyit keresnek manapság?
2019. nov. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
bruttó 240 körül.
2019. nov. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
12 órás műszak (már ha beérsz az állomásra váltásra, ugye), télen-nyáron, hóban-sárban, ünnepnap, éjszaka... mekkora királyság!
2019. nov. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amikor én is még toltam pár éve, 7kor volt a váltás, de hány olyan hívás volt 5 kor, amikor nem értünk vissza hétre! Soha nem értem oda sehova, családi ünnepek, nyaralás kezdete, egy mozi, semmi. Az ebédem is 5x melegítettem újra mire 1x meg tudtam enni. Volr jó része is, nyilván, szerelem tud lenni, amíg pofán nem csap a realitás, hogy elmegy az eleted, felnőnek a gyerekeid úgy, hogy sose látod őket.
2019. nov. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!