Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » NKE nemzetkozi igazgatasi...

B.lau7 kérdése:

NKE nemzetkozi igazgatasi szak vagy Corvinus/ELTE nemzetkozi tanulmanyok?

Figyelt kérdés
A kerdesem elsosorban a fent feltuntetett szakok hallgatoihoz szol. Iden fogok erettsegizni valoszinu 2 nyelvbol emeltet is teszek. Nagyon erdekelnek a nyelvek, az uj kulturak megismerese es imadok utazni is. Ezt a 2 szakot neztem ki magamnak de nem tudok donteni. Az lenne a kerdesem, hogy milyen tantargyak vannak ezeken a szakokon? Es a jövőben akar egy mesterkepzessel hol tudnek elhelyezkedni? Es mennyire tartjátok hasznosnak az ott tanultakat? Elore is nagyon Koszonom a válaszokat!

2019. nov. 17. 21:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A nemzetközi igazgatási szakról nem tudok nyilatkozni, de a nemzetközi tanulmányokon eltöltöttem egy félévet, nekem nem tetszett, otthagytam. Nekem az nem tetszett, hogy mindenből adott egy kicsit, de semmiből sem annyi, hogy rendes tudást adjon. Nálunk (Szeged) voltak bölcsésztárgyak (kommunikáció, filozófia, szociológia), töri, politológia, szakmai nyelv, közgáz, statisztika, jogi alapok. Ettől függetlenül neked bejöheted, legyen úgy, ha esetleg azt választod, de nekem nem volt vele jó tapasztalatom.
2019. nov. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Inkább nig, de óvatosan, sok ott a jog.:D
2021. febr. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!