Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan szamitanak a nyelvvizsg...

Hogyan szamitanak a nyelvvizsgak a tobbletpontoknal?

Figyelt kérdés

Nemetbol van egy felsofoku nyelvvizsgam es kozepszinten erettsegiztem belole. Angolbol emelt erettsegit tettem ami 60% folott volt igy kaptam melle egy kozepfoku nyelvvizsgat is.

Mindket nyelvvizsgara kaphatok tobblet pontot vagy csak az egyikre? Ha az emelt erettsegiert kapok tobblet pontot akkor ami hozza jart nyelvvizsga azert mar nem? Hogyan kell ezt szamolni?


Valamint amit az emelt erettsegi melle kaptam B2 nyelvvizsgat azt kulfoldon is elfogadjak vagy csak magyarorszagon?



2019. nov. 19. 13:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Az egyik plusz 50 pontot csak a kötelező emelt érettségiért kapod a másik plusz 50 pontot a nyelvvizsgákért ( 40+28 pont) de nyilván ez 50 mert ennyi lelhet a max ,de ha olyan egyetemre mész ahol két emelt kell akkor "semmit nem számít" a két nyelvvizsga (nyilván számít mert diplomát csak így kaphatsz ) ill nagy előnyöd lehet olyan munkahelyen ahol kell a nyelv !
2019. nov. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!