Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyire lesz hatással a...

Mennyire lesz hatással a felnőtt életedre az, hogy milyen tanuló voltál az iskolában?

Figyelt kérdés
10.osztályos vagyok most,Kárpátaljai iskolában tanulok.Lassan másfél éve járok Kárpátalja egyik legnevesebb gimijébe,de a jegyeim romlottak ebben a félévben.10.osztály után az évfolyam reál és humán osztályra oszlott szét,és én inkább a humánba szerettem volna menni,mert úgy gondolom,hogy inkább ilyen beállítottságú vagyok.Anyámék inkább reálba akartak küldeni,mert szerintük csak ezzel lehet valamit elérni az életben,és a humán tantárgyak semmit se érnek.Ma viszont leszidtak azért,mert matekből csak 7-eseim vannak.(nálunk 12-ig mennek a jegyek).Anyám azt mondta,ha így tanulok,nem lesz belőlem semmi,csak WC pucoló,ami nagyon rosszul esett.Tényleg nem lehet belőlem semmi akkor,ha nem értem a mateket?
2019. nov. 22. 17:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nincs igaza, de jót akar, csak rossz eszközökkel igyekszik azt elérni. Tanulj, ahogy tőled telik! Aztán ha felnőttél, választhatsz, mi akarsz lenni.
2019. nov. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A legfontosabb, hogyan tudsz kapcsolatot teremteni más emberekkel, kapcsolati tőkét építeni. Ezen múlik minden, ha ez nem megy, hiába tanulsz jól.
2019. nov. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jobb jegyek -> több felvi pont -> több lehetőség az egyetemen.

Nekem is pont ezt mondták mindig :D amúgy nem igaz. Az egyetem csak egy dolog, de pont a reálos szakokra szokott kevesebb pont is eleg lenni.

Akinek vállalkozása van vagy csak jó kapcsolatai, meg fog élni belőle. A tanulás viszont egy olyan dolog, ami jó, ha ott van, és erre csak most van lehetőséged.

2019. nov. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!