Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen formában zajlik esetemb...

Milyen formában zajlik esetemben a Központi felvételi jelentkezés?

Figyelt kérdés

Most végzek majd egy szakiskolában, és szeretném folytatni a tanulmányaimat egy másik intézményben, csak tekintve hogy én már nem általánosból szabadultam kissé tanácstalan vagyok én hogy jelentkezzek az iskola központijára?

Van az a jelentkezési lap, de valahogy szeretném jelezni hogy én már nem 8.-ból érkezem nehogy ott legyen kínos hogy én idősebb vagyok, ha valaki tud ebben segíteni azt megköszönöm. Szép napot!



2019. nov. 22. 19:31
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Milyen iskolába szeretnél továbbmenni? Vagy a szakiskolából, ahová most jársz befejezés előtt szeretnél átmenni máshová?
2019. nov. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A szakiskolát befejezem és utána tervezek egy művészeti suliba menni, a Nemes Nagy Ágnes vagy pedig a Vörösmarty gimnáziumot szeretném megpróbálni.
2019. nov. 22. 22:04
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
Hívd fel őket vagy írj emailt nekik, hogy mit kell csinálni ilyenkor.
2019. nov. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem így működik. Ha most végzel a szakiskolában, akkor 17-18 éves lehetsz, ezután nem gondolnám, hogy újra jelentkezhetsz középiskolába 13-14 évesek közé. Max. esti tagozatra iratkozhatsz be.
2019. nov. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Komolyan?

Ezt mondta neked valaki, vagy csak így gondolod?

Azért jó lenne ha lenne lehetőségem, fontos nekem ez a dolog.

Ha ezt tudom lehet be sem iratkozom abba a szakiskolába előtte :/

2019. nov. 23. 16:22
 6/7 A kérdező kommentje:
Jövőhéten írok majd email-t, de addig is gondolkodóba ejtett ez a dolog
2019. nov. 23. 16:23
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem vagyok ebben biztos, nincs ehhez hivatalos forrásom, csak szimplán nem gondolom, hogy ez így megy. Fordított esetben, ha valaki elvégez egy gimnáziumot és utána szakmát akar tanulni, akkor se úgy megy, hogy újra megírja a központi felvételit és beiratkozik a szakgimnázium kilencedikeisei közé iratkozik.

De mondom ez nem hivatalos forrás, inkább kérdezz rá az említett suliknál.

2019. nov. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!