Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van itt olyan aki kereskedelem...

Van itt olyan aki kereskedelem és marketing szakot végzett?

Figyelt kérdés

Tudom, a felvi.hu-n van konkrét statisztika a keresetre és az elhelyezkedési lehetőségekre is, de én kíváncsi lennék néhány való életből vett példára is.


Szóval aki a címben említett szakon végzett, leírná esetleg, hogy milyen munkakörben dolgozik, mennyit keres, és mennyire elégedett utólag a szakválasztásával?



2019. nov. 24. 16:29
 1/2 anonim válasza:

szia

en most vagyok vegzos ezen a szakon

mondhatni ez egy "jolly-joker" szak, nagyon sok helyre lehet menni ELVLIEKBEN dolgozni

a szakmai gyakorlati fizetések undoritoan alacsonak (kb. nettó 600-800 Ft/óra), a kezdő fizetések pedig szintén nem magasak

nem a szakválasztást sajnálom, hanem azt, hogy ha a közeljövöben nem inditok önallo vallalkozast vagy talalok ki nagyon gyorsan valamit, akkor elashatom magam, és ez kb az összes hasonló szakra vonatkozik (kb. gazdalkodasi es menedzsent, turizmus-vendeglatas)

nem szeretnelek elkeseriteni, de sajnos ez a magyar valóság, sajnálom...

NEM azt mondom h ne menjd egyetemre, hanem hogy ne szamits arra, hogy azert mert egyetemet vegzett leszel majd meggazdagodsz, ez egyaltalan nem igy van sajnos... sőt

2019. nov. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 MaxiAaron19 válasza:

Hello

Engem is érdekel a Kereskedelem és marketing.

Főként a játékos tárgyak érdekelnek,mennyire nehéz a matek?

Középsuliban 3-4 és voltam.

2019. dec. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!