Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik az a Budapesti Egyetem/...

Melyik az a Budapesti Egyetem/Főiskola? Ahol :

Figyelt kérdés

Tudok programozást illetve médiaismeretet tanulni + angol

(ha valamit rosszul írtam le akkor bocsánat mivel még csak 8.-os vagyok így annyira nem vagyok be avatva a felsőoktatás működésébe , de szeretek mindig a jövőbe előre gondolni így már most ki szeretném választani az egyetemet amire majd később jelentkeznék , tudom persze hogy sok minden változhat addig de arra majd kitalálok b tervet illetve c tervet Pontosítva inkább úgy kérdezném hogy ha szeretek programozni és később majd szeretnék kiköltözni Amerikába és majd az után vállalkozást indítani akkor melyik Egyetemet válasszam ?) De ha valaki nagyon segítő kész akkor írhat középiskolát is ahonnan mondjuk egy ilyen élet felé nagyon eséllyel indulnék(A válaszokat nagyon szépen köszönöm)



2019. dec. 11. 15:19
 1/1 anonim válasza:

Nagyon örülök hogy ma vannak olyan diákok akik foglalkoznak a jövőjükkel!

Egyetemként talán az ELTE-t ajánlom bár ott a programozásnak inkább az elméleti részét tanítja! középiskolából mindegy csak legyen valami infós(:

2019. dec. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!