Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan készülhetek fel belügyi...

Hogyan készülhetek fel belügyi rendészeti alapismeretek tantárgyból az érettségire?

Figyelt kérdés
Az én sulimban nincs ilyen tantárgy, de ebből szeretnék érettségizni. És az egész tantárgy hány éves anyag? Van esetleg olyan hely ahol tanulhatnám ezt a gimnázium mellet? Vagy valamilyen képzés, vagy hasonló.
2010. júl. 19. 22:35
 1/7 anonim válasza:
Nincs külön képzés.Csak ha rendészeti tagozatos suliba jársz.Íratkozz át!:)
2010. júl. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A lányom ebből érettségizett, rendészeti tagozatra járt. Ha nem kapsz senkitől választ, akkor holnap szólok neki, hogy írja meg, amit erről tud. (Most nincs itthon, bulizik a drága...)
2010. júl. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm mondoshawan:) Az a baj h most tizenegyedikes leszek. Ilyenkor átvesznek még olyan suliba?
2010. júl. 19. 22:54
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez az otthoni tanulás dolog engem is érdekelne.
2010. júl. 20. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
utolsó kommentelő- Te hány éves vagy?
2010. júl. 21. 17:34
 6/7 anonim ***** válasza:
20 vagyok, de nem rendészetiből akarnék érettségizni, hanem egy másik tantárgyból, csak érdekelne, hogy egyedül (igaz érettségim már van ) hogyan lehet ezt újra megcsnálni suli nélkül.
2010. júl. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Gondolom valami magántanárral biztos meg lehet oldani, én ugyanígy vagyok vele, szeretnék ebből érettségizni de nincs hol, meg csak néhány hónapja derült ki számomra, hogy van ilyen tantárgy.
2013. márc. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!