Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Animációval szeretnék foglalko...

Animációval szeretnék foglalkozni, de nem tudom megéri-e?

Figyelt kérdés
Mindig is vonzottak az animációk és képi designok, szeretek leülni és pixelnyi dolgokkal babrálni akár órákig mikor egy képet szerkesztek vagy animációkat készítek hobbiszinten és szeretnék ebbe továbbtanulni. Pécs környékén vagyok és mérnökhallgató voltam de abba kellett hagynom privát okok miatt. Nem volt rossz de ott is igazán a rajzolás és tervkészítés részét imádtam, amivel milliméter pontosra csináltam mindent és bíbelődtem a tökélyig. Tudnám sorolni, de a lényeg hogy mindig is vonzott az animálás 3D is nagyon, de fogalmam sincs hogy merre, és hogy mennyit keresnék ha találnék erre helyet.Akármi ilyen dolog érdekelne, videójátékoktól kisfilmekig. 22 éves vagyok jelenleg, hogyha ez számít.

2019. dec. 12. 15:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha elvegzel egy ilyen sulit, es van tehetseged bekerulsz egy jo helyre vagy pl a tevekhez akkor jo penzed lesz.
2019. dec. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!