Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » 3D animációval foglalkozom...

3D animációval foglalkozom hobby szinten és szeretnék komolyabban is foglalkozni vele előbb utúbb. Tudtok helyeket ahol ezt oktatják? 16/F

Figyelt kérdés
Egészen kis korom óta 3Ds maxot használok rendszeresen és mostanság tudatosult bennem,hogy engem leginkább ez érdekel, szóval később szeretnék ezzel foglalkozni. Esetleg ha tudjátok, egy ilyen oktatáshoz mi kell, mikben kell jobb lennem, hol lehet ilyen oktatást találni, vagy hogy később milyen munkalehetőségeket tudnék ebből kihozni azt megköszönném.

2016. nov. 14. 21:39
 1/1 anonim ***** válasza:
vannak különböző fizetős tanfolyamok kezdő, közepes és profi szinten, illetve otthon is tudod magad fejleszteni, youtubeon rengeteg oktató videó van minden 3d programhoz, én is ott fejlesztettem magam tovább.
2016. nov. 21. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!