Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit csináljak ha nem hagynak...

Mit csináljak ha nem hagynak tanulni?

Figyelt kérdés
Másik városban járok egyetemre és vizsgaidoszakra haza jöttem, mert így olcsóbb a családnak is stb. de egyszeruen nem hagynak tanulni. Anya mindig mondja, hogy mosogassak el, porszívózzak, menjek ide menjek oda stb. Nem hagynak tanulni. Szorgalmi idoszakban ugye egesz heten nem voltam itthon, volt amikor hetvegen sem, mert kovetkezo heten zh-k voltak.. es most is eleg sok vizsgam lesz ee nem tudom mit csinaljak.. ejszaka tanulok, de akkor meg nem alszom ki magam rendesen. Mintha a szuleim nem ertenek meg, hogy nekem tanulnom kell. Mit tegyek szerintetek?

2019. dec. 13. 13:31
 1/2 anonim ***** válasza:
57%
Hát ha többszöri jelzésre se értik meg, hogy te most tanulsz és nem érsz rá akkor fogd a könyveidet és a helyi könyvtár, amennyiben nem akarsz visszamenni az albiba.
2019. dec. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Könyvtárat javaslom, vagy egy csendes kávézót a környéken.
2019. dec. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!