Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ezek alapján hogyan tanuljak...

Ezek alapján hogyan tanuljak tovább?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, és még nem nagyon tudon hogy "mi legyek ha nagy leszek". Értelemszerűen az érdeklődési köröm alapján szeretnék választani. Érdekel a földrajz, azon belül is leginkább az országok, kevésbé de érdekel az éghajlat. Jó vagyok szövegek, kritikák írásában, és nagyon szeretek utazni (nem a tengerparti láblógatásra gondolok). A kultúrák és a népek is érdekelnek. Tudtok segíteni?

2019. dec. 13. 17:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Idegenvezetés.
2019. dec. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sajnos a világ legjobb szakját, a társadalmi ismereteket betiltották két éve -.-, ahogyan a kulturális antropológiát se lehet már alapképzésben tanulni -.- (ez magyar sajátosság, minden kultúrországban vannak ilyen normális szakok), de ezeket mondanám elsőre. Úgyhogy helyettük, szerintem:


1) Turizmus-vendéglátás


2) Nemzetközi gazdálkodás azaz külkereskedelem.


És amit én csinálnék:


3A) Valamilyen különleges kultúra szakja főszakon (például héber-arab, japán stb.) – és mellé nemzetközi gazdálkodás vagy turizmus-vendéglátás vagy kereskedelem és marketing szombati levelezőn


vagy


3B) Szociológia alapszak + kulturális antropológia mesterszak + nemzetközi gazdálkodás vagy marketing vagy turizmus-vendéglátás szombati levelezőn, párhuzamosan.

2019. dec. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!