Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Minek tanuljak az érdeklődési...

Minek tanuljak az érdeklődési köreim alapján? 18/F

Figyelt kérdés

-egészséges életmód

-földrajz

-utazás

-különböző kultúrák megismerése

-paleo táplálkozás

-önellátó életmód


2018. febr. 13. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Dietetika alap-táplálkozástudományi mesterképzéssel?
2018. febr. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A gond hogy szakközépbe jarok gépész szakon vagyok se rühellem, most vagyok végzős de maradok 1 év okj-n ugyanis többet pont és csak jövőre jelentkezem. A diadetika se rossz de az élelmiszermernökin gondolkodom.
2018. febr. 13. 20:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Élelmiszermérnökit végeztem. Ott nincs közöd az emberi táplálkozáshoz (max.egy C tárgy erejéig), emberekkel nemigen foglalkozol, termékgyártás, fizika, gépek, mikrobiosz és kémia van sok. Ott élelmiszerek gyártásával foglalkoznak. Szerintem amiket írtál az az emberi oldalhoz, dietetikához áll közelebb.
2018. febr. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem ellened írok, természetesen csináld meg az ötöd évet, de az OKJ csak szakirányú továbbtanulásnál ér többlet pontot felvételin.
2018. febr. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ezt viszont nem tudtam kedved utolsó. Köszönöm!
2018. febr. 13. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!