Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mérlegképes könyvelöi tanfolya...

Mérlegképes könyvelöi tanfolyam rengeteg féle van. Valaki segitene eligazodni benne?

Figyelt kérdés

Keresek tanfolyamokat mérlegképest.

De azt latom évente kreditekkel kell hosszabbitgatni azt különben érvényét veszti az engedély.


Van ami online letölthetö elöadasokkal is hosszabbithato ergo nem kell tantermekbe beülni hanem otthonrol letölteni a videot es akàr vizsga nélkül is megadjàk a szükséges krediteket. DE ez csak IFRS vagy vàllalkozasi könyvelöknek lehetséges.


Mi az hogy IFRS meg vàllalkozàsi? Mégis hànyféle mérlegképes tanfolyam van?

Vagy ez a mérlegképes könyvelöi tanfolyamok szakàgai, ergo ha pl elvégzek egy tanfolyamot felvehetek plusz szakokat es lehetek vallalkozasi is meg IFRS meg ki tudja hànyfèle könyvelö még??


Melyik hova mihez kell?


Én pénzügyben dolgozom a fönökünk vett egy könyvelöi céget es kifizetné nekem a tanfolyamot. De annyira nem vagyok képben hogy azt sem tudom melyikre jelentkezzem nem akarok késöbb a kreditek miatt kellemetlenséget magamnak adohatosagi vizsgakkal elöadasokra jàràssal!! Max ilyen online képzéseket vàllalnék a kreditek miatt.


2019. dec. 18. 07:50
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!