Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Idősgondozó tanfolyam tanúsítv...

Idősgondozó tanfolyam tanúsítvánnyal?

Figyelt kérdés

Találtam egy két hónapos idősgondozó tanfolyami képzést, amely tanúsítványt ad.

Ezt érdemes elvégezni, ha tervezem, hogy idősek gondozásával foglalkozzak?

Egyébként van pedagógus szakos diplomám, dolgozom is éppen, de érdekelne az említett terület is.


2019. dec. 29. 21:54
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem ne érdekeljen. Bocs, hogy ezt mondom, de pl nagyapamat gondoztam és soha többet. Az idősek van, hogy kiszámíthatatlanok. Egyik pillanatban aranyos a következőben meg elkuld a fenébe.

Az ő gondozasukba bele lehet rokkani fizikailag és mentálisan is.

2019. dec. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Dávid ***** válasza:
100%

Szerintem remek dolog, rengeteg youtube videovan fenn magyarul, angolul és németül is.


A kérdésedre válasz:


Ha kocsival járnál ki házi gondozóként, naponta több emberhez, akkor érdemes elvégezned.


Én az OKJ-t javaslom, csak 6 hónapos, és intézményben is elhelyezkedhetsz, Mo-on és külföldön egyaránt.

( a tanfolyam elég idétlen beosztású, 6 hónap, de csak havi 5-6 napot kell benn lenni, hétvégén.)

2020. jan. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az ő gondozasukba bele lehet rokkani fizikailag és mentálisan is.


Csak akkor, ha hülye vagy és nem értesz hozzá. Neked is inkább képzett gondozót kellett volna alkalmaznod ahelyett, hogy saját magad próbálod megoldani a dolgot.

2022. márc. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!