1/5 anonim ***** válasza:
100%

Amelyik közelebb van az otthonodhoz.

Hogy kevesebb időbe teljen haza utazni.

2020. jan. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Pécsi vagyok (bár nem orvosis) de szerintem szép város, egyetemistáknak ideáils.
2020. jan. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Oktatés színvonala, koleszok mkiben különböznek? Közbiztonság?
2020. jan. 3. 19:13
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Midkettő képzés színvonalas. Maximum a tantárgyi tematika különböző itt-ott, de összességében mindkettő nagyon nehéz, és mindkettő diplomát el fogják fogadni az egész országban, és szerintem külföldön is simán. Én a helyedben az alapján döntenék, melyik város tetszik jobban. Esetleg nézz utána, melyikben milyen a gólyatábor, végülis az sem utolsó szempont, bár én mindkettőről jót hallottam (ugyebár 6 évig együtt leszel jó esetben ezekkel az emberekkel, tehát nem árt a jó kezdés, nekem sokat segített a tábor, bár én Semmelweisre járok, és nem is ÁOK-ra). Szvsz én Pécsre mennék, mert bírom a dombokat. :D
2020. jan. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Közbiztonság meg, hát... Erre nem kellene alapozni, lehet, hogy nagy általános hülyeség, de tökmindegy, hol vagy, bárhol történhet veled bármi. Én mindkét helyről hallottam már sztorikat, ez Pesten sincs másképp. Én itt vagyok kolis, de *koppkopp* velem még nem történt semmi sem, pedig főváros, de azon a helyen is, ahonnan én jöttem, is történtek már dolgok, pedig ott csak 3000-ren laknak. Térfigyelő gondolom mindenhol van, a legegyszerűbb, ha este felé nem maszkalsz teljesen egyedül. (Amúgy én, ha félek éjjel, akkor általában gyorshivason van a 107).
2020. jan. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!