Egyszakos tanarnak lehet tanulni vagy csak 2 szakosnak?

Figyelt kérdés
Mintha valahol hallottam volna meg lattam is 1 szakos tanari kepzest. En biologiat szeretnek es kozepiskolai tanarnak tanulni. koszi a valaszokat elore is.

2020. jan. 4. 15:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Évekkel ezelőtt megszűnt az egyszakos képzés.
2020. jan. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ahh de kar:( koszi a valaszt
2020. jan. 4. 15:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Elvileg valahogy lehet, igen. De akkor először nem tanárira kell menned. Elvégre vannak elektrotechnikai tanárok, és egyéb szakmai tanárok is, ők sem egyből tanárnak mentek.
2020. jan. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szakpárra tudsz jelentkezni, de van egy másik út. Elvégzed a biológia mesterképzést, utána 1 év alatt megszerezheted a tanári képesítést. Vagy, ami talán még könnyebb. Elvégzed a tanítóképzőt, utána - ha jól tudom, két év alatt - megszerezheted a biológiatanárit.
2020. jan. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
45%
Éhen fogsz halni tanárként. Életem legnagyobb hibája volt a tanárképzés.
2020. jan. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
uhh hat nem tul biztatoak a valaszok. Lehet nem erre a palyara megyek megsem... Eredetileg fogorvosira terveztem, csak hat a legtobb kemia tanar offol ha meghallja az emelt kemiat, es jelenleg csak emelt bioszom van. Koszonom a valaszokat.
2020. jan. 5. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!