Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Így lehetek egyszakos angoltanár?

Így lehetek egyszakos angoltanár?

Figyelt kérdés

Most fejeztem be az anglisztika alapszakot, viszont minort nem végeztem el mellette. Sajnos túl késő jöttem rá, hogy igazából engem mégis a tanári pálya érdekel. Így már nincs lehetőségem, hogy mégis tanár lehessek?


Hallottam, hogy van egy olyan lehetőség, hogy ha BA után elvégzem az alapszakommal azonos mesterszakot, majd utána egy pedagógia mesterszakot is, akkor lehetek egyszakos angoltanár. Erről a lehetőségről tud valaki mondani nekem valamit? Egyáltalán ez megvalósítható így?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2015. júl. 10. 22:19
 1/2 anonim ***** válasza:
TO, vagy HÖK-ös. Egyszakos tanár majdnem 100%, hogy nem lehetsz, én most vagyok másodéves osztatlanos. De az előbb említett szervek tudnak pontos felvilágosítást adni.
2015. júl. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz, viszont jövőre még indulnak olyan szakok, amikhez nem kell előképzettség, vagyis minor. Hívd fel az egyetem TO-ját, nekem is ott adtak felvilágosítást.
2015. júl. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!